Sorunlara Çözüm Üretmek İçin 7/24 Ulaşılabilir Noktadayız « Amasya Yeşilırmak Gazetesi

25 Eylül 2022 - 23:29

Sorunlara Çözüm Üretmek İçin 7/24 Ulaşılabilir Noktadayız

Son Güncelleme :

31 Ağustos 2022 - 5:49

Sorunlara Çözüm Üretmek İçin 7/24 Ulaşılabilir Noktadayız

Amasya Orman Bölge Müdürlüğü denetim ve durum tespit toplantılarına Tokat ve Almus Orman İşletme Müdürlüğü ile devam ediyor.

Amasya Bölge Müdürü Halil Oflu başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Bölge Müdür Yardımcısı Gültekin Şenlikoğlu, İşletme pazarlama Şube Müdürü Hasan Kemal Yayla, Silvikültür Şub. Müd.(V)Engin Keleş, Mali İşler Şube Müdürü Recep Karataş Tokat OİM Müdürü Erhan Çotur ve teknik personelleri, Almus OİM Müdürü Hakan Kaya ve teknik personelleri katıldılar.

Toplantıda; Tokat ve Almus  Orman İşletme müdürlüklerinin yıllık iş programları doğrultusunda şeflik bazında yürütülen çalışmalarının durum değerlendirmeleri yapılarak 2022 yılı ve izleyen iki yılın tahmini Özel Bütçe, Döner Sermaye ve Gelir-Gider bütçe hazırlıkları görüşüldü.

 Toplantının sonunda konuşan Bölge Müdürü Oflu;” Amasya Orman Bölge Müdürlüğü 2022 yıl iş programları doğrultusunda Amasya, Çorum Tokat ve Samsun bölgesini kapsayan sorumluluk bölgesinde bağlı Orman işletme Müdürlüklerimiz aracılığıyla  yürütülen ormancılık faaliyetlerinin yıl sonu hedeflerine ulaşılması amacıyla denetimlerimize ve durum tespit toplantılarımıza Tokat ve Almus Orman İşletme Müdürlüğümüz ile devam ediyoruz.

 Kararsızlık ve Gecikme, Başarısızlığın sebebidir.

Yıl sonu yaklaşıyor. Tüm ekip arkadaşlarımız sahada ve işlerinin takipçisi olsunlar.

 Programlarımızdan taviz vermiyoruz. Bugün bilmediğimiz hiçbir sorunu yarın mazeret olarak kabul etmeyiz.

 Sorunlara çözüm üretmek için 7/24 ulaşılabilir noktadayız.

 Programlarımızdan taviz vermiyoruz. Bugün bilmediğimiz hiçbir sorunu yarın mazeret olarak kabul etmeyiz.

İyi bir ekibimiz var ve yıl sonu hedeflerimize birlikte ulaşacağız ‘ifadelerini kullandı.

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.